برای بررسی اصلت کالا در برند ویگاد 3 روش وجود درد که ساده ترین روش ان اسکن کردن کدQR محصول میباشد.

 

QR کد محصولات ویگاد

چنانچه نتوانستید با اسکن کردن کار کنید میتوانید از روش های زیر که داخل سایت ویگاد در اختیار مشتریان گذاشته شده است استفاده کنید. 

 

بعد از باز کردن لینک، در صورتیکه متوجه نحوه کار نشدید، میتوانید از آموزش زیر استفاده کنید.

نکته 1: به دلیل تحریم سایت حتما از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید تا عکس اصالت بارکد برای شما نمایش داده شود.

نکته 2: هنگامی که وارد صفحه اصالت در سایت ویگاد می‌شوید، دو تصویر خواهید دید که اولی دقیقاً مطابق با برچسب روی محصول شماست. و تصویر دوم که به شکل زیر است، نمونه بارکد با توضیحات برای درک بهتر شماست.

نحوه اصالت سنجی محصولات ویگاد

شما با سه روش می‌توانید از اصالت محصول خود مطمئن شوید:

روش اول:

کاور طوسی رنگ روی محصول را بخراشید تا شماره سریال را مشاهده کنید. در صورت یکسان بودن شماره سریال یا Sticker ID با شماره سریال نمایش داده شده در سایت ویگاد، می‌توانید از اصالت محصول خود مطمئن شوید.

شماره سریال محصولات ویگاد

روش دوم:

در صورتی که کد نوشته شده کنار QR کد روی محصول و کد نشان داده شده توسط سایت یکی باشد، می‌توانید از اصل بودن محصول اطمینان پیدا کنید.

کیو آر کد محصولات ویگاد

روش سوم: (اگر این مورد روی محصول نبود تعجب نکنید)

***نکته مهم ***
همانطور که گفته شد برای استعلام ، شرکت ویگاد 3 راه پیش روی ما گذاشته که در اکثر محصولات مورد 1 و 2 دیده می شود ولی این مورد سوم گاها و در بعضی از پارت های تولیدی روی بطری درج میشود؛ پس دقت کنید که قرار نیست تمام این سه مورد همیشه روی محصولات ویگاد درج شده باشد.

ویگاد روی محصولات خود از یک جدول 4*2 که در خانه های آن اعداد 1 تا 8 نوشته شده است استفاده می‌کند. در مکان های مختلفی از این جدول نقطه های رنگی وجود دارد.
در صورتی که مکان قرارگیری و رنگ نقطه های روی محصول شما با جدول نمایش داده شده در سایت یکسان باشد، می‌توانید از اصالت محصولی که خریده‌اید مطمئن شوید.

متال دات محصولات VGod

نکته:

در برخی از محصولات ممکن است با صفحه ای متفاوت و به شکل زیر مواجه شوید. اما نقاط رنگی درون جدول و QR کد و شماره کنار آن، به همان شکل در این صفحه هم موجود است که می‌تواند خیال شما را بابت اصالت محصول خریداری شده راحت کند.

تست اصالت محصولات ویگاد

تست اصالت محصولات ویگاد

نکته:

لازم است بدانید که تمام محصولت ویگاد دارای جدول و نقاط رنگی نیستند. بنابراین به محض اسکن QR کد روی برچسب این محصولات وارد صفحه ای از سایت ویگاد شده و در همان ابتدای صفحه، با تصویری شبیه به زیر مواجه میشوید که دقیقا مطابق با برچسب روی محصولتان است.

 

تست اصالت محصولات ویگاد